Projektowanie stron i aplikacji internetowych
Strona internetowa obecnie jest najprostszym i najszybszym medium pozwalającym na udostępnanie, informacji o firmie swoim klientowm. Za pomocą strony internetowej można przedstawić nie tylko dane telaedresowe, a także szczegółową ofertę naszej firmy, obszar i zasięg działania, publikować można mapy dojazdu.

Strony internetowe wzbogacone o skrypty cgi, php, asp mogą wykonywać obliczenia na danych, generować kosztorysy, przygotowywać wyceny, zawierać system składania zamówień itd. wszystko przy udziale tylko 1 strony - klienta. Strony internetowe wzbobacone o skrypty pozwalają na efektywniejsze przeprowadzanie większośći procesów i ich zautomatyzowanie. Pozwala to na redukcję czasu a co za tym idzie i kosztów z tym związanych.

Średnio dziennie przybywa w rejestrze 2 963 nowych domen z końcówką .pl. Zakłądając że co 10 rejestrowana domena (adres strony internetowej) jest w użyciu - oznacza to że co dzień przybywa min. 300 kolejnych stron w sieci !

Prawidłowo zaprojektowana, wykonana i wypozycjonowana strona internetowa nie tylko jest symbolem prestiżu naszej firmy - jest nowoczesną formą pozyskiwania kolejnych klentów.

Strona interetowa nie powinna być kolejnym kosztem w naszej firmie - powinna stanowić kolejny koszt uzyskania przychodów.

Wykonanie strony internetowej to wydatek jednorazowy, a coroczne koszta obsługi strony internetowej (hosting i domena) zamykają się w granicach od 100 do 200 zł brutto - więc Ciebie i Twoją firmę też na to stać !


Niektóre wykonane przez nas strony internetowe:

pokoje gościnne malbork
odzież i obuwie
ambasador investment
ambasador telebimy
fotograf malbork
nauka jazdy malbork
gabinet masażu
zajazd jonatan w czerninie
laestetica malbork
najlepsze foto odbitki w sieci
oku malbork
recykling śmieci
usługi sprzątające malbork
taxi malbork
tom dan
village cabs